Jdi na obsah Jdi na menu
 


...tisíce jmen...

25. 2. 2013

Mám spoustu jmen a každý den přibývají nová.Čím jsem větší,tím víc jmen zřejmě potřebuji.Slyším na Terezku,ale jsem i Čumáček,Myšička,Zlobidlo,Beruška,Bublinka,Prdelka,Darebák,Černobílej Ďábel,Obluda,Zlatíčko,Miminko atd.Taky jsem prý Velká Asistenka neboť nemůžu chybět u ničeho co se doma děje.Zdárně asistuji u vysávání,vytírání podlahy a pomáhám nosit a třídit prádlo z pračky.A občas mlčky ! s Dvounohou vaříme.

Nejnověji jsem prý Módní Guru.O účes se Dvounohé starám od prvního setkání.Nyní upravujeme trochu šatník.Kalhoty mírně do zvonu nejsou in,takže nohavice likviduji jak na běžícím pásu.

Při česání jsem zavedla pravidlo Dvou hřebenů.Jedením hřebenem se češe a druhý hlodám.A je jedno jestli ta česaná jsem já nebo Velká Černá.Taky se snažím přesvědčit Velkou Černou,která u česání jen nečinně leží,že mnohem větší zábava je snažit se utéct,schovat všechny svoje nožičky,tahat Dvounohou za vlasy a snažit se jí ukousnout ucho,hlodat hřeben  apod.A Velká Černá nic.

Mám za sebou tři návštěvy restauračních zařízení (páni,toho jídla na zemi!),jedno očkování,několikero návštěv malých i velkých dvounožců,seznámení s kočkou,která by se i kamarádila (ale když jsem štěkla zjistila,že jsem pes a bylo po kamarádství).Taky už vím,že u krmení se nepředbíhá,že mne ty dvě nechají klidně doma samotnou a jdou beze mne ven (a to se mi vůbec nelíbí) a že můžeme jít ven i samy dvě s Dvounohou (a to se mi zase naopak dost líbí).Na gauč už vyskočím s rozběhem na jeden pokus.Nejlepší hračka je velké koště,hřebeny finišáky a nově i gumový zvon na odpady.

No nic,trošku jsem doma poklidila a jdu si zdřímnout ať mi ten čas do další bašty rychleji uteče.A ať mi gramy naskakují.Poslední vážení ukázalo 11.5 kg.Tak ještě něco málo přes 40 kg a budu konečně velká...

....tak schválně.Spím nebo hlodám?dsc_0066.jpg

 

dsc_0067.jpg...Spíííím

dsc_0071.jpg..když spím takhle pod miskami,může se jít Velká Černá napít až se kousek překulím.Cha

 

 

 

dsc_0037.jpg...koště,nejlepší kámoš