Jdi na obsah Jdi na menu
 


..pojďme na pláže,tam se všechno ukáže...

26. 4. 2013

Je mi 19 týdnů a vážím prý hodně.Takže zase dostávám menší porce než jsou ty tabulkové.Dokonce nám Dvounohá ubrala z příloh velkou část ovesných vloček a rýže.Prý se ládujeme ovesnými sušenkami celý den a budeme tlusté.No bóže,těch pár kousků,které dostaneme když jsme mimořádně hodné....

Zoubkový deficit si teď nahrazuji dvojitým počtem některých zubů.Momentálně jsem hrdou majitelkou celkem 6-ti špičáků (2 nové mám nahoře,2 nové a 2 mléčné dole).To se to kouše .

Prý rostu jako z vody.Něco na tom bude.U vody jsme teď skoro každý den.Baví mne plavání,ale i hledání zdechlých ryb.Umím najít opravdu kvalitní kousky.Líbí se i Dvounohé-vždycky chce zrovna ty moje,i když je jich všude plno.Takže si u vody zaplaveme,chvilku hrajeme na honěnou,pak přetahovanou (o rybku) a pak jdeme zase plavat.

Minule jsme s sebou vzali i jakousi zelenou věc a prý je to člun.Dvounohá to začala nafukovat a Velká Černá se mohla zbláznit radostí.No jo-fakt bezva se na tom klouže,tak jsem lítala a skákala a Dvounohá se snažila a nafukovala a ono to pořád nějak nešlo .Když to bylo trochu nafouknuté vlezla jsem si dovnitř a dělala kotrmelce.Tahle hračka je fakt super.A dokonce i plave! Dvounohá na tom plavala pryč od břehu a Velká Černá s ní.Raději jsem je následovala.Sice bych se tady uživila,ale kdo by mi pekl ovesné sušenky?

Pak Velká Černá vlezla do člunu a skákala do vody,pak tahala člun ke břehu a tak podobně.Docela zajímavé věci.Skákat do člunu a ze člunu mi jde,jen mi vždycky zatrhnou ty kotrmelce uvnitř.Pak mne taky vozily ve člunu a já se rozhodla zkusit to co jsem viděla a svezla jsem se do vody.Zajímavá zkušenost.A protože se mi to líbilo,zkusily jsme to ještě několikrát.

Takový velký výdej energie a toho žrádla pořád tak málo....

 

dsc_0010.jpg 

...po první lekci potápění jsem dostala svou vlastní vestu...

 

 

 

 

12.jpg

 

...a takhle si papáme.Podle mne má být miska plná a ne abych hledala něco na dně....

 

Náhledy fotografií ze složky U vody duben 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Zuzana Černá, 30. 4. 2013 22:21)

Ráda čtu vaše "povídání" ...:) vždycky mě to rozesměje. Měla bych dotaz na recept na ty Terezkou chválené ovesné sušenky. Není to tajné? Taky bych je zkusila ...

Re: :)

(I+T+I, 1. 5. 2013 22:40)

Děkujeme ;-).Recept rozhodně tajný není,pochází z předvánočního čísla některého psího časopisu.(450g ovesných vloček /nahrubo rozemelu v el.mlýnku na kafe/1plechovka tuňáka ve vlastní šťávě,1 vejce,trocha olivového oleje/někdy přidám např.sušený medvědí česnek nebo lněné semínko,mrkev.../.Smíchat :-),na pečící plech nabírat polévkovou lžící /nebo nadělat malé kuličky/,přes noc nechat v teplé místnosti usušit/nejkritičtější doba-schovat tak,aby na to holky nedosáhly :-D/ a druhý den pečeme při 140°C cca 30-40 min.Úplně obyčejný recept,ale ze všeho psího vánočního "cukroví" měl největší úspěch takže používám na odměny místo piškotů.